SZLIFOWANIE      FREZOWANIE       OBRÓBKA SKRAWANIEM        REMONTY OBRABIAREK

ZAKŁAD OBRÓBKI SKRAWANIEM PORĘBA KRZYSZTOF HĄC
O NAS
        Nazywam się Krzysztof Hąc i jestem właścicielem firmy ZOS Poręba.
Od trzydziestu lat zajmuje się precyzyjną obróbką metali ze szczególnym naciskiem na szlifowanie. Przez ponad 20 lat pracowałem jako szlifierz w Fabryce Urządzeń Mechanicznych Poręba, zdobywając rozległą, specjalistyczną wiedzę w zakresie obróbki metalu.

      Firma Zakład Obróbki Skrawaniem Poręba istnieje od roku 2005. Wśród naszych kontrahentów znalazły się zarówno duże firmy, takie jak Metalimpex, Brembo, Gorbrex Częstochowa, Bumar Gliwice, jak i szereg mniejszych zakładów. Wielu klientów, doceniając wysoką jakość świadczonych przez nas usług, podjęło z nami stałą współpracę.

  Wizytówką zakładu jest szlifierko-frezarka, przy konstrukcji i modernizacji której wykorzystano długoletnie, praktyczne doświadczenie w obróbce metalu. Zastosowane w niej, oryginalne rozwiązania techniczne pozwalają na precyzyjną obróbkę nawet bardzo skomplikowanych elementów o trudno dostępnych powierzchniach, niemożliwych do wykonania na innych maszynach. Wśród nietypowych usług zajmujemy się m. in. naprawą ubytków w korpusach przy zastosowaniu wkładek i szyciem z zastosowaniem metody metal lock.

    W najbliższym czasie planowana jest dalsza rozbudowa zakładu, dzięki której możliwe będzie obrabianie elementów o długości do 12 metrów oraz szlifowanie wielkogabarytowych wałów. 
Zakład Obróbki Skrawaniem Poręba Krzysztof Hąc Poręba
Opinie o Zakład Obróbki Skrawaniem Poręba Krzysztof Hąc
Własna strona www za darmo - sprawdź